На сцену проекту вперше вийде донька Оксани Марченко

Україна має талант Діти

До першого прямого ефіру проекту «Україна має талант» залишилося трохи більше тижня, а вже в цю суботу, 13 квітня, о 19:00 на каналі СТБ дивіться фінальний київський кастинг. Українська столиця стала справжнім містом відкриттів. Стільки нових жанрів, як тут, не було представлено ні в одному з міст!
 
До прикладу, на проект прийдуть вуличні танцюристи «Eat me crew» – прості хлопці-самоучки, які танцюють на Майдані. Кожен, хто бував на Хрещатику, напевно, хоча б раз бачив цих хлопців. Вони довгий час спостерігали за своїм «колегою по Майдану» Ігорем Кондратюком та нарешті зважилися прийти на шоу, щоб спробувати свої сили.

Скандал на проекті! У минулому сезоні в шоу брав участь колектив «Crazy jump». Хлопці дійшли до півфіналів, але в прямому ефірі їх глядачі так і не побачили … Як виявилося, лідер колективу спровокував конфлікт з організаторами і постановниками проекту, через якого їм довелося відмовитися від участі в шоу. Але пройшов рік – лідера колективу вигнали, назву змінили і прийшли на шоу з повиною … Але, як сприймуть такий поворот судді? Що викличе шалене обурення у Ігоря Кондратюка і Влада Ями?

Також великою несподіванкою для всіх стане участь у проекті доньки чарівної телеведучої Оксани Марченко – Даші. Дівчинка вийде на сцену в складі танцювального колективу «Створення тіла». Разом з нею на сцену вийдуть наші старі знайомі – учасниці третього сезону – Маша Бас і керівник колективу Маша Юбкіна.

даша-марченко

А наступний колектив змусив радіти і пританцьовувати весь зал! Звичайні бабусі прославилися в Інтернеті завдяки пісні «Лісапет». Жінки з двох сусідніх сіл збираються разом, говорять, пліткують і, звичайно ж, співають в своє задоволення! Всі вони давно мріяли про сцену проекту, і ось нарешті зважилися! Правда, приїхати на кастинг змогли не всі – «у когось чоловік в запої, а у когось корова отелилася» … Не позначиться це на виступі чарівних бабусь?

І, нарешті, оголошення 50-ки! У ході тривалої і нервової нічної наради судді прийняли безпрецедентне рішення. Ця новина стала для учасників громом серед ясного неба …

жюри-умт-12-04

Не пропустіть вже завтра, 13 квітня, о 19:00 на каналі СТБ!