Суддя шоу В’ячеслав Узєлков зізнався, хто допоміг йому в кар’єрі

Україна має талант Діти

Новий сезон шоу «Україна має талант» обіцяє бути ще більш яскравим, спекотним, незабутнім і непередбачуваним. Зміни почалися з оновлення суддівського складу шоу. Тепер замість трьох експертів судити учасників буде чудова четвірка – незмінний Ігор Кондратюк, яскрава і харизматична Слава Фролова, всесвітньо відомий кулінар Ектор Хіменес-Браво, а також відомий український боксер В’ячеслав Узєлков.

Спеціально для сайту СТБ В’ячеслав Узєлков поділився секретом, який допомагає йому досягати успіхів не тільки в спортивній кар’єрі, але і в цілому по життю.

В’ячеслав зізнався, що головним досягненням для нього є його сім’я. Він познайомився зі своєю майбутньою дружиною Мариною ще в студентські роки. Спочатку Марина ігнорувала В’ячеслава, і йому коштувало чималих зусиль, аби вона звернула на нього увагу. В’ячеслав попросив допомоги у спільного знайомого, щоб познайомитися з красивою студенткою. І, звичайно ж, його наполегливість увінчалася успіхом.

Узєлков з дружиною

Узєлков з дружиною

Узєлков не раз підкреслював, що саме завдяки підтримці коханої жінки він зміг досягти того, що у нього є зараз. Він більше часу став приділяти тренуванням і досягнув хороших результатів у професійній кар’єрі.

У сім’ї Узєлкових підростають двоє дітей – син Роберт і дочка Олівія, в яких молодий тато душі не чує. В’ячеслав і Марина разом відпочивають, разом займаються спортом і разом виховують дітей.

«Я хочу нагадати всім глядачам телеканалу СТБ, звичайно ж, що кохання – це найголовніше у нашому житті, – повідомив В’ячеслав Узєлков. – Усім самотнім людям я бажаю знайти свою любов, а тим, хто вже знайшов, берегти її. Частіше кажіть близьким людям про свої почуття, і не тільки у свята. Я, як людина вже багато років закохана у свою дружину, розумію, що це найголовніше у житті. І ніякі досягнення в кар’єрі не здатні це затьмарити. Моя дружина, мої діти – найголовніше, що у мене є в житті. У нашій сім’ї панує кохання і довіра».

Боксер В’ячеслав Узєлков

Боксер В’ячеслав Узєлков