Суддів будуть підкорювати «Ідіоти» з Мінська і фанат каналу СТБ

Україна має талант Діти

Минулої суботи, 8 березня, на телеканалі СТБ стартував шостий сезон шоу «Україна має талант». Першими свої таланти продемонстрували жителі Дніпропетровська. Тепер же на черзі – Харків. Його жителі виявилися не менш креативними та обдарованими.

Одним з перших суддів шокував Азамат Бараков. Інтелігентний і «витончений», за словами Оксани Марченко, хлопець заявив, що буде демонструвати… силу. А в середині свого виступу він і зовсім попросив В’ячеслава Узєлкова підсобити йому – розбити об його голову лопату! Чи вдасться двом силачам влаштувати на сцені справжнє шоу?

Участник просит судью... ударить его лопатой!

Учасник просить суддю… вдарити його лопатою!

В черговий раз дивувати глядачів каналу СТБ прийде Олександр Маров. Свого часу хлопець приходив і на «Танцюють всі!», і на «Україна має талант», але судді чомусь так і не оцінили його талант по достоїнству. Цього разу він прийшов знову з подарунком для Оксани Марченко, повітряним поцілунком і сувеніром для Слави Фролової, але свій виступ він все ж присвятив… відомій актрисі.

«Це Мер’єм Узерлі з серіалу «Роксолана», – повідав членам журі учасник. – Як шалено вміє кохати вона, так само шалено вмію кохати і я».

В свое время Александр пытался покорить и танцевальный проект...

В свій час Олександр намагався покорити і танцювальний проект…

Подив у суддів викликали учасники з Мінська. Двоє хлопців прийшли, щоб продемонструвати… поїдання кактусу і гарячого воску! Члени журі висловили своє обурення, але хлопці повідомили, що у них є ще один номер, який просто не може їх не вразити!

Один из участников коллектива удивлял еще и эпатажностью

Один з учасників колективу дивував ще й епатажністю

Чи дадуть суворі судді колективу «Ідіоти» другий шанс? Чим закінчиться танець-зізнання відомій актрисі? І що ще підготували для кастингу таланти з Харкова?

Не пропустіть вже в цю суботу, 15 березня, о 19:00 на телеканалі СТБ!