Українське світлове шоу «Light Ballance» підкорило суддів британського талант-шоу

Україна має талант Діти

31-річний Микита Сухенко привіз на британську версію талант-шоу «Britain’s got talent» світлове шоу, яке викликало шквал оплесків у залі і заслужило чотири «так» від суддів проекту.

Історія колективу почалася з виступу на дніпропетровському кастингу п’ятого сезону проекту «Україна має талант». Саме тоді «Light Ballance» вперше представили українським глядачам незвичайне світлове шоу і увійшли в число десяти фіналістів проекту. Комп’ютерна технологія, яка створює дивовижну виставу у темряві, викликала не менший фурор і в Британії.

Команда талановитих молодих танцюристів, дизайнерів, програмістів і хореографів спільними зусиллями створили чарівну атмосферу на сцені британського проекту. «Я пишаюся тим, що сьогодні представляю Україну, – розповів під час інтерв’ю Микита, – якщо судді скажуть мені« так », я вірю, що моє життя зміниться».

«Однозначно, ваш виступ хочеться побачити ще раз. Я дуже радий, що ви приїхали на наше шоу «Britain’s got talent», спасибі вам за це»- подякував «Light Ballance» один із суддів британського шоу. Свого колегу підтримали троє інших членів журі та за свій виступ «Light Ballance» отримали чотири «так» від британських суддів.

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля