Українське світлове шоу «Light Ballance» підкорило суддів британського талант-шоу

Україна має талант Діти

31-річний Микита Сухенко привіз на британську версію талант-шоу «Britain’s got talent» світлове шоу, яке викликало шквал оплесків у залі і заслужило чотири «так» від суддів проекту.

Історія колективу почалася з виступу на дніпропетровському кастингу п’ятого сезону проекту «Україна має талант». Саме тоді «Light Ballance» вперше представили українським глядачам незвичайне світлове шоу і увійшли в число десяти фіналістів проекту. Комп’ютерна технологія, яка створює дивовижну виставу у темряві, викликала не менший фурор і в Британії.

Команда талановитих молодих танцюристів, дизайнерів, програмістів і хореографів спільними зусиллями створили чарівну атмосферу на сцені британського проекту. «Я пишаюся тим, що сьогодні представляю Україну, – розповів під час інтерв’ю Микита, – якщо судді скажуть мені« так », я вірю, що моє життя зміниться».

«Однозначно, ваш виступ хочеться побачити ще раз. Я дуже радий, що ви приїхали на наше шоу «Britain’s got talent», спасибі вам за це»- подякував «Light Ballance» один із суддів британського шоу. Свого колегу підтримали троє інших членів журі та за свій виступ «Light Ballance» отримали чотири «так» від британських суддів.