«Ray Band» повернулися на телеекрани з новим учасником

Україна має талант Діти

Після успіху на «Х-Факторі» про«Ray Band» дізналася вся країна. Глядачів і суддів проекту «Україна має талант» група дивувала своїм виступом з новою авторською піснею, яка допомогла їм пройти в наступний етап шоу отримавши три «так». Про творчість, зйомки на телебаченні та нового учасника хлопці з «Ray Band» розповіли сайту STB.UA.

Хлопці, чим ви займалися відразу після закінчення «Х-Фактора»?
Майже весь час ми проводили в студії і працювали над нашим новим альбомом. Одну з останніх пісень «Йдемо додому» ми присвятили нашим хлопцям, які зараз знаходяться на території АТО. Пісня закликає до того, щоб все закінчилося якомога швидше і всі повернулися додому до своїх родин.

Ви комфортно себе відчуваєте серед учасників «Україна має талант»?
Тут менше співають, зате більше танцюють і стрибають. Тут багато дивних людей – один учасник розганявся і стрибав у стільці. Дуже талановита людина, до речі. Ми, група «Ray Band», відчуваємо себе дуже комфортно серед диваків нашої країни. А ще ми дізналися, що на проект прийшла людина, яка грає на попах – тобто, на сідницях. Дуже хочемо з ним познайомитися – адже ми теж дуже любимо грати, просто ми з ним граємо на різних інструментах. Може, ми в чомусь зможемо перейняти його досвід, враховуючи, що у нас є теп, його можна розбавити і ударами по сiдницях. А може, ми покличемо його разом з його попами на зйомки нашого нового кліпу (сміються).

Ray Band

Як давно ви вирішили взяти участь у проекті «Україна має талант»?
Колись давно, років зо два тому, ми вже думали прийти сюди і навіть заповнювали анкету, але тоді щось не склалося. Потім ми пішли на «Х-Фактор», а тепер ось вирішили прийти і на сьомий сезон «Україна має талант».

Що дає артистам участь у талант-шоу?
Життя стає цiкавiшим і яскравішим, коли береш участь в таких проектах. Вони змушують тебе змінюватися, вчитися новому, це постійний обмін інформацією. Крім того, талант-шоу дозволяють отримати дуже цінний досвід і знання.

Що найцінніше ви отримали під час участі в «Х-Факторі»?
«Х-Фактор» навчив нас відчувати себе комфортно перед телекамерами. Ми отримали багато досвіду в плані творчості – у нас були дійсно класні викладачі. Ми думаємо, що і «Україна має талант» нас багато чому навчить.

Ray Band

Що нового ви приготували глядачам і суддям на «Україна має талант»?
На «Україна має талант» ми прийшли з великими змінами: у нас з’явився новий учасник, нова пісня, у нас тепер набагато більше досвіду, ми вже були в телеефірі і більше не боїмося камер. А взагалі, хочеться, щоб стало тепло і ми знову вийшли на вулиці Києва як стріт-арт бенд. Поки холодно, доводиться ходити по проектам – нам же потрібні глядачі! (Сміються)

Розкажіть більше про вашого нового учасника?
Нас стало більше на соло-гітариста, електронщика і звукорежисера в одній особі – Дмитра. Ми знайомі вже дуже давно, колись ми починали разом і навіть знімали одну квартиру – жили, як одна велика родина, і ось тепер ми знову возз’єдналися. Після «Х-Фактора» він кинув свою роботу і повернувся до нас.

Чого ви чекаєте від участі в проекті «Україна має талант»?
Ми хочемо зробити дійсно класний номер – з продуманою режисурою, а не просто вийти на сцену і зіграти одну пісню. Якщо ми пройдемо далі в прямі ефіри, хотілося б знайти саме ту композицію, яка зможе нас розкрити. Поки ми ще в її пошуках, у нас є кілька варіантів, але найбільше нам хотілося б зробити по-справжньому гарне шоу.