Учасник зі сцени кинув виклик Ігорю Кондратюку

Україна має талант Діти

Студент-музикант, який грає на кларнеті, нещодавно вирішив спробувати себе у співі. Щоб порадувати своїх майбутніх шанувальників, Ярослав вирішив одразу спробувати себе в телевізійних шоу. Спочатку він спробував свої сили в «Караоке на Майдані», але тоді Ігор Кондратюк, на думку музиканта, несправедливо оцінив його і Ярославу довелося покинути шоу. Взяти реванш і довести, що Ігор помилявся, Ярослав вирішив на «Україна має талант».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На кастинг прийшла найстарша учасниця в історії шоу

На кастинг він прийшов з безсмертним хітом Алли Пугачової «Свеча горела». Правда, заспівати пісню він вирішив у незвичній манері – у виконанні і у всій його поведінці на сцені бачилася надмірно театралізована манірність, яка тільки підкреслювала те, що Ярослав серйозно не потрапляє в ноти. Як пізніше зізнався Ярослав, таким чином він віддавав данину поваги своєму кумиру Філіпу Кіркорову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежний інспектор вразив усіх швидкістю свого репу

Ігор Кондратюк своєї думки про вокальний талант Ярослава не змінив і першим натиснув червону кнопку. Солідарними з ним виявилися Слава Фролова та В’ячеслав Узелков та виступ Ярослава судді так до кінця і не догледіли. Слава Фролова назвала весь номер «театром пародій», а Ігор Кондратюк, посилаючись на те, що всі судді проголосували проти нього, попрощався з Ярославом. Йдучи, Ярослав пообіцяв прийти на «Х-Фактор», який, на його думку, остаточно все розставить по місцях.