Надшвидкий реп сподобався Узелкову і викликав масу претензій у Кондратюка

Україна має талант Діти

Хоча Ігор Кондратюк стверджує, що члени журі вже давно не б’ються за учасників, деякі розбіжності за суддівським столом все ж трапляються. Втім, оцінюючи по-справжньому талановитих учасників, судді завжди одноголосні.

Свій талант вирішив продемонструвати і репер Ленур. Хлопець, знаючи, що Ігор Кондратюк не любить занадто швидку читку, вирішив прочитати свій реп навіть швидше, ніж всі його попередники. Ленур обіцяв рядки про шоу і членів журі проекту, але через його швидкості неможливо було розібрати жодного слова. В результаті він отримав три «ні» і скромну похвалу тільки від Вячаслава Узелкова.

«Рок-н-рол живий!», – вирішив довести всім пенсіонер Володимир Хачко. Колись чоловік мріяв про велику сцену і натовпи відданих фанатів, але його життя склалося по-іншому. Улюблену гітару довелося продати і зайнятися бізнесом – оптовим продажем лікеро-горілчаних виробів. Бізнес пішов у гору і забезпечив його власнику безбідне життя, але мрія виступати на великій сцені залишилася, і бізнесмен реалізував її на сцені проекту «Україна має талант»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Папа і четверо синів написали рок-музику на слова Тараса Шевченка

Свої сили вирішила спробувати 13-річна прихильниця класичної музики Руслана Калашникова. Для свого номера виконавиця обрала пісню Сари Брайтман. Тим не менш, навіть незважаючи на хороші природні дані, своєю поведінкою і ставленням до пісні Руслана зуміла налаштувати проти себе всі трьох суддів.

Порадували глядачів і суддів дітки з танцювальної студії «Арт Денс». Юрба дітлахів в червоно-жовтих костюмах курчат додали барвистості і дитячої безпосередності другого дня кастингу.

Знову повернувся на велику сцену Володимир Пігоцкій. Колись він пробував свої сили на «Х-Факторі», але тоді, за рішенням Сергія Сосєдова, йому довелося покинути шоу. Довгий час після проекту Володимир не співав, але все-таки вирішив повернутися на велику сцену. І хоча Ігор Кондратюк зізнався, що очікував більшого від нього, двоє інших суддів були повністю зачаровані його талантом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гра на цимбалах Петра Сказківа зворушила суддів до сліз

77-річний Олександр Владимиров довів, що вік спорту не завада. На сцені чоловік виконав 250 присідань! До його досягненню не зміг наблизитися навіть Костянтин Томільченко. А В’ячеслав Узєлков професійно зазначив, що в такому темпі виконувати присідання змогли б далеко не всі спортсмени.

Запальним танцем «ча-ча-ча» суддів і глядачів порадувала пара Анжеліка Юр’єва та Ростислав Чебаков. Хлопці підкупили суддів своєю щирістю та дитячим зачаруванням і так само пройшли далі.

Більше відео дивіться тут