Восьмимісячні акробати виступили з найбільш зворушливим номером в історії шоу

Україна має талант Діти

Вчора закінчився третій день кастингу проекту «Україна має талант» і цього разу учасники вражали унікальністю своїх талантів і самобутністю постановок. За найяскравіші виступи конкурсанти отримали шанс пройти в прямі ефіри, але навіть ті, хто не зможе продовжувати боротьбу в шоу, виступили на великій сцені і порадували глядачів своїми нестандартними здібностями.

На позитивній ноті кастинг відкрив Олег Шевцов. У рідному Дніпродзержинську чоловік відомий як фахівець-енергетик, а за допомогою проекту Олег вирішив розповісти ще про один свій талант – спів. Для кастингу він вибрав композицію Африка Симона. І хоча йому не вдалося перевершити оригінального виконавця, Олег заспівав по-своєму позитивно і запально, чим підняв настрій суддям і отримав одне втішне «так» від Слави Фролової.

А ось наступний учасник своїм виконанням може скласти серйозну конкуренцію самому Джо Кокеру! Гоча Чабукаідзе – читець в церкві і на кастинг приїхав, прислухавшись до наполегливим проханням своєї дочки. Своїм неймовірним виконанням Гоча підняв на ноги весь зал і отримав три заслужених «так» від суддів.

Виступ наступних конкурсантів було дуже зворушливим – сімейний центр «Мацьопа» на основі динамічної гімнастики для малят підготував номер з дітками віком від восьми місяців до року. Хоч і важко уявити, що мами і їхні малюки зможуть показати в прямих ефірах, судді сказали їм три «так».

Федір Мартинов на проект прийшов, щоб встановити новий рекорд -за дві хвилини хлопець планував зробити 150 обертів навколо своєї осі в кросівках з вбудованими колесами. Представник Національного реєстру рекордів України зафіксував 156 оборотів за одну хвилину 56 секунд. Таким чином, Федір навіть перевершив власні очікування.

Наталія Чумакова-Татаринцева підготувала красивий і незвичайний танець на пілоні. Дівчина з дитинства займалася спортом і близько п’яти років тому вирішила спробувати себе в акробатиці на пілоні. Слава Фролова відзначила драматургію номера Наталки та дівчина отримала три «так».

Олександр Дасік прийшов з особливою метою на проект – виконуючи пісню на сцені шоу, він сподівався завоювати серце свого педагога з вокалу. Одного разу дівчина вже не приняла його почуття і тепер чоловік готовий був вхопитися за будь-яку можливість, щоб отримати взаємність коханої жінки. На жаль, його виступ був куди менш тріумфальним, ніж він розраховував – зі сцени він пішов отримавши три «ні».

Наступний учасник Андрій Железнов прийшов на проект з екстремальним жанром. Андрій – майстер бойових мистецтв і свої вміння він продемонстрував ще за лаштунками, розрубавши катаною яблуко в руках Дмитра Танковича. Навчений досвідом ведучий з побоюванням поставився до бажання Андрія продемонструвати свій талант і, як з’ясувалося, не дарма – на сцені Андрій завалив стійку з ножами і поранився об гостре лезо. Та й у цілому його номер не сподобався суддям і Андрій покинув сцену ні з чим.

Олена Устименко прийшла з унікальним талантом на проект – дівчина з блискавичною швидкістю рахує букви в словах. На кастингу дівчина рахувала до ста букв, які промовляв Ігор Кондратюк. Судді двічі випробовували дівчину і двічі її відповіді виявлялися вірні. За свій унікальний талант Олена отримала три «так».

Какое выступление вам понравилось больше всего?

22-03-2015. Всього голосів : 80

Кавер Олега Шевцова на Африка Симона

1 (1.25%)

Кавер Гочи Чабукаидзе на Джо Кокера

15 (18.75%)

Номер юных акробаты из центра семейного развития “Мацьопа”

47 (58.75%)

Рекорд Федора Мартынова по количеству оборотов вокруг своей оси

1 (1.25%)

Пол-денс Натальи Чумаковой-Татаринцевой

7 (8.75%)

Выступление Александра Дасика посвятившего песню любимой женщине

1 (1.25%)

Экстремальный номер Андрея Железнова

1 (1.25%)

Выступление Елены Устименко, которая считает буквы в словах

7 (8.75%)