Церковний читець вразив всіх емоційним виконанням пісні Джо Кокера

Україна має талант Діти

Гоча Чабукаідзе крім церковної служби паралельно співає в ресторані. На кастингу «Україна має талант-7» Гоча пообіцяв заспівати серцем і не тільки стримав своє слово, але і змусив весь зал аплодувати йому стоячи.

Приїхати на кастинг «Україна має талнт-7» Гочу переконали його діти, упевнені, що про талант батька повинні дізнатися якомога більше людей. І вони справді не переоцінили його – Гоча заспівав кавер на пісню Джо Кокера «My father’s son» так, що весь зал аплодував йому стоячи і навіть Костянтин Томільченко не приховував свого захоплення його талантом.

Приехать на кастинг Гочу убедили его дети

Приехать на кастинг Гочу убедили его дети

Спочатку стриманий і трохи невпевнений голос Гочи поступово набирав обертів, піднявшись до неймовірно сильного та емоційного крещендо в приспіві. Його неймовірне перевтілення на сцені не залишило байдужими і суддів.

«Ви сказали, що будете співати серцем, і ви нас не обдурили, – прокоментувала виступ Гочи Слава Фролова, – це була пісня від самого серця. Я теж ніколи не чула такого виконання, воно разюче, дивне і я дуже хочу побачити ще ».