Студентський хор заспівав легендарний хіт німецької метал-групи

Україна має талант Діти

Хорова капела «КПІ» зруйнувала всі стереотипи про академічний спів, виконавши безсмертний хіт «Du hast» німецької групи «Rammstein» на кастингу проекту «Україна має талант-7».

Хоровая капелла кпи

Народна академічна хорова капела НТУУ «КПІ» була заснована в далекому 1947 році і досі зберегла свої кращі традиції: акапельний спів, інтонування і чистоту виконання. Репертуар хору так само в основному складається з класичних та народних творів, тому вибір композиції для кастингу «Україна має талант-7» дійсно шокує. Ефект несподіванки зіграв на руку студентському хору та їх сміливий експеримент сподобався суддям. Бітбокс в поєднанні з хоровим співом і глибоким голосом соліста пролунав свіжо і цікаво, ставши одним з кращих номерів кастингу.

Хоровая капелла кпи

В’ячеслав Узєлков першим із суддів не втримався і проголосував за оригінальну творчу подачу німецького хіта: «Це було круто, цікаво, захоплююче. Великий «респект» від мене за вибір пісні «Rammstein». Я вам скажу відразу перше «так!». До В’ячеслава приєдналися його колеги і зі сцени студенти Політеху пішли отримавши три заслужених «так».