Велосипедист відпросився з заліку з фізики, щоб встановити рекорд

Україна має талант Діти

На кастинги «Україна має талант» приходять не тільки професійні артисти, але й аматори, які дивують як своїми талантами, так і прагненням займатися улюбленою справою всупереч усім перешкодам.

Досить незвичним був виступ Віталія Лебединського, незважаючи на яскравий костюм у стилі Елвіса Преслі, акробатичний виступ Віталіка був начисто позбавлений артистизму. Через це його вступ виглядав досить зворушливо, але недостатньо сильно для того, щоб він міг продовжити боротьбу в шоу.

Саша Мартищенко відпросився з заліку з фізики, щоб встановити рекорд, перестрибнувши на велосипеді через планку, встановлену на висоті в 133 сантиметри. Перші дві спроби виявилися невдалими і рекорд, як і залік з фізики, який декан поставив би Саші тільки в разі успіху, опинилися під загрозою зриву. Але з третього разу Саші все-таки вдалося перестрибнути через планку і виконати умову декана.

Жінка-кішка Алла Лихогруд на кастингу виконала власну пісню. Свою незвичайна поведінку виконавиця пояснила наявністю у неї котячих повадок, які й надають їй особливий шарм. Божевільна харизма Алли настільки приголомшила Ігоря Кондратюка, який, як виявилося, теоретично був знайомий з Аллою в молодості, що суддя навіть відмовився голосувати за цей виступ.

Для Левона Акопяна кастинг проекту «Україна має талант» став першою в житті можливістю заспівати на великій сцені. Левон працює охоронцем в ювелірному магазині і до виступів перед публікою не звик. Тим не менш, навіть незважаючи на те, що далі в шоу він не пройшов, йдучи зі сцени Левон був явно щасливий.

Дві подружки Ліда і Влада показали милий танець ляльок, який виконали на роликових ковзанах. І хоча одна з дівчаток від хвилювання двічі впала на сцені, їх номер був настільки зворушливим і красивим, що всі троє суддів сказали їм «так».

Наступний учасник перетворив зал кастингу на час свого виступу у великій караоке-бар. Георгій Бугу ніколи не вчився співати, але з появою караоке у себе вдома став тренуватися по 7-8 годин на день. Правда, навіть улюблене караоке на сцені не допомогло Георгію продовжити боротьбу в шоу.

Останнім свій незвичайний танець обличчям показав Олег Лапідус. Олег розробив спеціальний комплекс вправ для особи, який допомагає підтримувати шкіру в тонусі і покращувати міміку. Сам Олег ці вправи називає міміробікой. За свій унікальний талант Олег так само отримав три «так».