Жінка-кішка виявилася давньою знайомою Ігоря Кондратюка

Україна має талант Діти

Алла Лихогруд прийшла на кастинг «Україна має талант-7», щоб перетворити негативну енергію на позитивну. Таку нестандартну причину своєї участі у кастингу Алла пояснила своєю природою, за її словами вона справжня жінка-кішка.

«Я соратник любові», – запевнила всіх Алла, вийшовши на сцену. Для кастингу жінка-кішка підготувала пісню, до якої сама написала музику і слова. Свою незвичайну манеру поведінки виконавиця пояснила наявністю у себе котячих повадок, а своїм визнанням Алла заінтригувала суддів ще до того, як почала співати. Виявляється, в молодості Алла була знайома з Ігорем Кондратюком. Правда, сам суддя, здається, насилу пригадав той час і попросив Аллу починати свій виступ.

Експериментальна панк-рок композиція Алли справила приголомшливий ефект на Ігоря Кондратюка, який як міг намагався абстрагуватися від потужного потоку перетвореної енергії, що вирувала на сцені. А ось В’ячеслав Узєлков та Слава Фролова відчували абсолютно різні емоції під час цього виступу. Слава Фролова зізналася, що цей виступ її повністю підкорив, особливо суддя відзначила енергетику Алли і проголосувала за неї. А В’ячеслав Узелков, хоча і пританцьовував під час виступу Алли, проголосував проти неї.

Як проголосував за свою давню знайому Ігор Кондратюк? Дивіться у відео: