Рок-сім’я запалила сцену кастингу хітом власного твору

Україна має талант Діти

Сім’я Дригало є прикладом справжньої, міцної, згуртованої сім’ї. Ключем до такого взаєморозуміння служить рок і безмежна любов до музики всіх членів сім’ї.

Головним рокером в сім’ї її члени одноголосно визнають маму Вікторію. Наприкінці 80-х весь Дніпропетровськ говорив про скандальний шкільный концерт, на який молода вчителька музики підготувала шокуючі на той час рок-виступи. В репертуар того вечора увійшли пісні монстрів важкого року: гуртів «Metallica», «Led Zeppelin» і «Аліси». Образи юних рокерів доповнював агресивний макіяж у стилі групи «Kiss». Молоду бунтарку на наступний же день звільнили з роботи, чи не побажавши вникати в тонкощі новомодних музичних віянь.

Зате саме в той вечір один з її учнів без розуму закохався в Вікторію. Разом вони не тільки створили сім’ю і виховали двох синів, але і весь час продовжували грати і виступати на сцені. Хоча їм так і не вдалося стати рок-зірками, їхні діти успадкували любов до музики. Саме вони привели своїх батьків на кастинг «Україна має талант-7».

Потужний виступ рок-команди оцінили всі судді і з результатом в три «так» родина Дриголо пройшла в наступний етап шоу.