У Дмитра Танковича більше не залишилося секретів

Україна має талант Діти

Ведучий кількох шоу СТБ і креативний продюсер скетчкому «Коли ми вдома» Дмитро Танкович довго і наполегливо приховував від усіх своє особисте життя. На прямі запитання журналістів відповідати відмовлявся, в скандалах ніколи замішаний не був і довгий час значився в списках завидних холостяків. Проте в наше століття соціальних мереж приховати що-небудь практично неможливо і потроху завіса таємниці над особистим життям телеведучого почала спадати. Восени він сам зізнався, що його серце давно і надійно зайняте, на початку весни стало відомо, що Танкович став татом, а вчора і зовсім всі видання опублікували із соціальних мереж спільні фото молодої сім’ї.

Дмитрий и Ольга в Таллине. Одно из первых совместных фото

Дмитрий и Ольга в Милане. Одно из первых совместных фото

Дмитро Танкович – відомий трудоголік і свою обраницю Ольгу Рибку зустрів саме на роботі. Ольга була адміністратором форматних проектів СТБ, коли вони познайомилися. Важко сказати, коли робочі стосунки двох колег переросли в щось більше, але разом Оля і Діма вже не менше двох з половиною років.

Красавица-жена Дмитрия Танковича во время ожидания малышки

Красавица-жена Дмитрия Танковича во время ожидания малышки

27-річна дружина Дмитра не тільки красуня, але і розумниця. Рік тому Оля закінчила курс стилістів в Kyiv Fashion Institute і вже встигла попрацювати в якості стиліста з деякими брендами.

Работа Ольги в качестве стилиста

Работа Ольги в качестве стилиста

Навіть під час вагітності Ольга не залишилася без роботи.

Беременная Ольга на съемках лукбука для шоу-рума "Oh My look"

Беременная Ольга на съемках лукбука для шоу-рума “Oh My look”

Несмотря на загруженный график, пара много путешествует

Несмотря на загруженный график, пара много путешествует

Фото с Кубы

Фото с Кубы

Жена Танковича

Жена Танковича

Жена Танковича

жена Танковича

Прекрасная фигура Ольги - не просто подарок от природы, а результат постоянной работы над собой

Прекрасная фигура Ольги – не просто подарок от природы, а результат постоянной работы над собой

Однако, главным смыслом своей жизни Ольга называет свою дочурку: "Жизнь приобрела новый смысл) знаю ее всего месяц, а люблю как будто всю жизнь", - написала в своем Instagram молодая мама

Однако, главным смыслом своей жизни Ольга называет свою дочурку: “Жизнь приобрела новый смысл) знаю ее всего месяц, а люблю как будто всю жизнь”, – написала в своем Instagram молодая мама