Колектив «Адем» довів, що людські можливості безмежні

Україна має талант Діти

Колектив «Адем» шокував суддів ще на кастингу – майстерність, з якою хлопці виконують свої запаморочливі трюки, дійсно вражає. Не менш сильним став їх виступ і в півфіналі, за який «Адем» отримали підтримку глядачів і пройшли до фіналу.

Складно повірити, що кожен з танцюристів колективу в середньому тренується всього близько чотирьох років. У нинішньому складі хлопці ще жодного разу не виступали на великій сцені і, треба сказати, їх дебют однозначно вдався.

Адэм

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атай Омурзаков пишається своїми учнями

Вчитель і наставник колективу, фіналіст «Україна має талант-3» Атай Омурзаков зізнався, що пишається своїми учнями і вважає, що своїм виступом вони перевершили навіть його. А от самі танцюристи кажуть, що, хоча вони і виклалися на повну під час виступу, завжди є до чого прагнути далі.

Адэм

Ідея номера для півфіналу розроблялася близько двох тижнів. У той час, як по рухам хлопці почали відпрацьовувати танець заздалегідь – ще за кілька місяців до прямого ефіру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гоча Чабукаідзе підірвав зал своїм потужним виступом у півфіналі

Адэм

Виступ, за яке проголосувала вся країна – результат важких і наполегливих тренувань. Танцюристи кажуть, що не здаватися і не опускати руки їм допомагає робота в команді, де ніхто не може залишитися осторонь і де кожен працює на межі своїх можливостей.

Дивіться неймовірний виступ «Адем» у півфіналі проекту у відео: