Брати Осічнюк розповіли, чому вирішили створити сімейну музичну групу

Україна має талант Діти

Батько і четверо синів, які пишуть музику на слова Тараса Шевченка, суддям сподобалися ще на кастингу. У півфіналі талановита сім’я виступила з не менш запальною композицією. У який момент брати вирішили виступати разом на сцені, сайт STB.UA дізнався безпосередньо у сім’ї Осічнюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колектив «Адем» довів, що людські можливості безмежні

Семья Осичнюк

Брати Осічнюк почали виступити разом ще задовго до кастингу «Україна має талант-7». Їх колектив називається «Спів братів» і вчотирьох вони встигли відіграти вже не один концерт. Іноді до них на сцені приєднується і їхній тато Володимир Осічнюк. Брати жартують, що тоді їх група називається «Спів братів плюс». Саме в такому складі сімейна група прийшла на кастинг шоу.

Y18A9998ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гоча Чабукаідзе підірвав зал своїм потужним виступом у півфіналі

Музична кар’єра сім’ї Осічнюк почалася з того, що старший брат Дмитро першим почав займатися музикою. Деякий час Діма грав у групі, але з часом вона розпалася. Тоді, придивившись до сімейної фотографії, у нього виникла чудова ідея – створити нову групу і в якості учасників запросити рідних братів. Молодші брати підтримали його ідею, і через рік постійних занять сім’я зібралася на першу спільну репетицію.

Y18A9953

«Я сам – не музикант, тому, звичайно, було хвилювання перед виходом на сцену. Ось сини – професійні музиканти, – поділився своїми враженнями після виступу у півфінале батько чотирьох талановитих артистів Володимир Осічнюк. – Для мене це був дуже незвичайний досвід. На мій подив, вже на сцені я був повністю спокійний. Нам усім дуже допомагала ціла команда професіоналів, яка створювала шоу. Вони порадили нам просто розслабитися і отримати задоволення від виступу».

Y18A9919

Всі брати здобули музичну освіту і зараз намагаються якомога частіше виступати. Хоча у фінал сім’я Осічнюк не пройшла, брати не сумують, адже музика – справа їхнього життя і в їхніх планах підкорення нових музичних вершин.