Лукерія Кошелєва стала самої дорослої учасницею, яка виступила в прямому ефірі

Україна має талант Діти

Лукерія Кошелєва – сама доросла учасниця в історії проекту «Україна має талант». Торік Лукерії Андріївні виповнилося 90 років. Тим не менш, бабуся Лукерія, як її називають на проекті, добре пам’ятає слова всіх пісень, які співали її мама і бабуся, і ось вже 80 років виконує старовинні горюнські пісні.

Лукерья Кошелева

Горюни, за припущенням істориків – рання гілка слов’ян, їхня культура багатоголосся і пісні сформувалися ще до поділу мов на українську та російську.

Лукерія Андріївна народилася і все життя прожила в селі Линове Сумської області. Заради виступу на кастингу проекту Лукерія приїхала до Києва, про що жодного разу не пошкодувала: «Мені було приємно, все плескали і старі, і малі, і холості, і одружені. Спасибі всім! », – поділився учасниця.

Лукерья Кошелева

Мама Лукерії була останньою, хто виконував пісні горюнів. Лукерія Андріївна вирішила продовжити її справу. «Я співаю з самого дитинства, вже 80 років. Маму прошу, щоб вона забрала мене до себе. Вона мені наснилася і каже: «Тобі ще рано сюди, ти ходи і співай». Ось я ходжу і співаю ».

У другому півфіналі Лукерія Андріївна виконала пісню у супроводі музикантів, що грають на народних інструментах.

Лукерья Кошелева

«Мені здається, ще ніхто в світі в такому віці не виступав в прямому ефірі. Принаймні, мені такі випадки невідомі, – зізнався Ігор Кондратюк. – Це дійсно здорово. Кращий виступ, незалежно від того, як проголосували глядачі ».