Ольга Кудринская: «Фризбі вимагає повної мобілізації ресурсів собаки»

Україна має талант Діти

Виступ Ольги Кудринської і Персика у другому півфіналі однозначно нікого не може залишити байдужим. Ольга розповіла, як їй вдалося навчити всьому свого улюбленця, і поділилася враженнями від виступу в півфіналі.

Ольга Кудринская

Як давно ви почали займатися фризбі-фрістайлом?

Займатися фризбі я почала ще з першим собакою. З цим спортом мене познайомили наші друзі Олег Литвин і Олена Локушко. З першим собакою ми брали участь у змаганнях. Потім вона підросла і ми взяли другу – Персика.

Скільки років персики?

Йому скоро буде три роки.

Ольга Кудринская

Персик теж бере участь у змаганнях?

З Персиком на змаганнях ми були всього пару разів. У лютому цього року ми брали участь в міжнародних змаганнях з фризбі-фристайлу. Там були учасники з Данії, Казахстану, Росії та України – там Персик посів перше місце.

Ольга Кудринская

У чому особливість цього спорту?

Найголовніше у фрізбі-фрістайлі – вчасно зупинитися. Якщо щось йде не так – винна я, значить, я щось не так пояснюю собаці. Я ж бачу, що він хоче працювати. Я зупиняюся, ми гуляємо, відпочиваємо, в цей час я аналізую, що роблю не так. А ще є таке поняття, як «перекурити». Це коли ти начебто все правильно пояснив, але щось не складається, і тоді ти даєш собаці час «перекурити». Собака обмірковує це все і на наступний день все виходить.

Як часто ви займаєтеся з Персиком?

З Персиком ми займаємося потрохи. Тому що фризбі-фрістайл – це такий спорт, який мобілізує всі ресурси собаки: і фізичні, і психічні. Ми займаємося недовго, вранці два-три рази на тиждень по три підходи, кожен по п’ять хвилин. Займатися по чуть-чуть більш ефективно, інакше собака втомлюється і радості не отримує. Те, що ми робили на сцені, я вважаю дресируванням, а собака – грою.


Анастасия Яковлева