Учасники колективу «Адем» розповіли, як утворилася їх команда

Україна має талант Діти

Танцювальна команда «Адем» стала справжнім відкриттям сьомого сезону. Хлопці вражають своєю пластикою, технікою і злагодженістю рухів. У відповідь на запитання Дмитра Танковича, як можна розвинути таку неймовірну гнучкість, танцюристи скромно промовчали, проте сайту STB.UA вдалося трохи більше довідатися про хлопців і їх танцювальних успіхи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колектив «Адем» довів, що людські можливості безмежні

Команда "Адэм" после выступления в полуфинале. Слева направо: Баяман, Акыл,Кирилл и Эрлан.

Команда “Адэм” после выступления в полуфинале. Слева направо: Баяман, Акыл,Кирилл и Эрлан.

До складу команди входять чотири танцюриста: Акил (24 роки), Кирило (24 роки), Ерлан (20 років) і Баяман (19 років). Команду зібрав і привіз на наш проект фіналіст «Україна має талант-3» Атай Омурзаков. Вчотирьох хлопці тренуються з листопада минулого року, проте до цього за плечима у кожного було по кілька років постійних і наполегливих тренувань.

Адэм

Як давно ви почали танцювати?

Акил: Я танцюю вже шість років. Все почалося, коли я побачив виступ Пакмана на «So you think you can dance?». Після цього я спробував повторити деякі рухи, які побачив у нього.

Кирило: Я почав танцювати близько п’яти років тому, після того, як побачив виступ танцюриста Salah. Потім я почав працювати над гнучкістю і на якийсь час танці навіть відійшли на другий план.

Адэм

Ерлан: Я танцюю вже майже чотири роки. Спочатку мені подобався нижній брейк, але потім я побачив виступ Атая на «Україна має талант-3» і я захотів освоїти його техніку. Потім я розбирав вже не тільки його рухи, але і техніку інших танцюристів.

Баяман: Я танцюю п’ять років. Побачив, як танцює Атай і мені захотілося рухатися так само. Через якийсь час я почав освоювати флексінг – всі ці рухи, побудовані на рухливості суглобів. Спочатку було боляче, я тренувався вдень і вночі.

Y18A9837

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атай Омурзаков пишається своїми учнями

Коли ви познайомилися з Атаєм і як потрапили в команду «Адем»?

Акил: Я познайомився з ним п’ять років тому – ми разом тренувалися. Потім Атай зібрав групу «Тумар КР» (учасники «Україна має талант-4»). Коли один з учасників покинув групу, замість нього запросили мене. Зараз я лідер команди «Адем».

Кирил: З його творчістю я познайомився давно, а танцювати і виступати разом ми почали в листопаді минулого року. Він побачив моє відео і запросив у свою команду.

Ерлан: Мій двоюрідний брат вчився в одному класі з Атаем, тому ми знайомі вже давно. Потім він помітив мене і запросив у «Адем».

Баяман: Я познайомився з ним два роки тому, коли він приїхав зі своєю командою в моє місто. Йому сподобалося, як я танцюю, і він запропонував мені їздити і виступати з ним.

Репетиция номера для финала

Репетиция номера для финала

Як іде ваша підготовка до фіналу?

Акил: Часу дуже мало, ми весь час думаємо про музику, хореографію, шукаємо нові рухи. Розтягуємося, отримуємо травми. Особливо важко доводиться Кирилу і Баяману, у них найскладніші рухи.

Репетиция номера для финала

Репетиция номера для финала

Ви отримували травми під час тренувань?

Кирило: В процесі тренувань травм не було, а коли ми готувалися до півфіналу, то отримали парочку розтягнень. У мене ноги боліли, у Баямана – руки.

Баяман: В основному розтягування бувають, коли мало часу і доводиться все швидко ставити і відпрацьовувати. Але зараз вже все нормально.

Анастасия Яковлева