Ігор Шепель зустрів свою любов на проекті

Україна має талант Діти

Ігор Шепель не приховував своїх емоцій під час оголошення результатів глядацького голосування в першому півфіналі. Як виявилося, проект не тільки допоміг Ігорю повірити у власні сили, а й зустріти свою любов.

Игорь Шепель

Ігор, розкажіть, як іде підготовка до фіналу?

Ми з командою СТБ готуємо новий номер. Моя пісня не з легких, але якщо постаратися і докласти максимум зусиль, то, я думаю, все вийде.

Вам подобається пісня, яку ви будете виконувати у фіналі?

Мені подобаються обидві пісні, і та, яку я виконував у першому прямому ефірі, і та, яку я виконаю у фіналі. Та пісня була про нещасливе кохання. А ця – про новi почутті. Моя фінальна пісня повністю характеризує мою долю і те, що відбувалося зі мною до проекту. Я був у пошуках дівчини, а зараз її знайшов, тому пісня якнайкраще підходить мені.

Игорь Шепель

Ви познайомилися з нею під час проекту?

Ми познайомилися з нею після прямого ефіру, коли ми фотографувалися з глядачами. Тоді вона підійшла до мене, потім ми знову зустрілися в місті.

Значить, можна сказати, що ви знайшли свою любов завдяки шоу «Україна має талант»?

У нас ще не дуже серйозні стосунки, але потроху ми дізнаємося один одного. Вона з Києва, їй 27 років. Поки у нас дружні стосунки, але думаю, любов буде взаємною. Принаймні, я на це сподіваюся. Я не поспішаю, я молодий – мені 31 рік і життя тільки починається.

Игорь Шепель

Вона прийде вас підтримати у фіналі?

Так, вона буде в залі і пісня буде присвячена їй.

Ви розраховуєте на перемогу у фіналі?

Ще в півфіналі я про це не думав. А зараз у мене з’явилося таке відчуття, що я можу виграти. Після того, як я пройшов у фінал, з’явилася ця віра в те, що я виграю. А якщо навіть не виграю, я просто фантастично провів тут час і це мені запам’ятається на все життя.

Яковлева Анастасiя