Ольга Кудринская розповіла, чому Персик не боїться сцени

Україна має талант Діти

Багато телеглядачів з нетерпінням чекають виступу Ольги Кудринской і Персика в ефірі шоу, адже вони завжди дарують позитив і гарний настрій. Спостерігати за тим, як Персик слухняно виконує команди своєї хазяйки дійсно цікаво, а от як проходив процес підготовки до фіналу, Ольга розповіла сайту STB.UA.

Персик

Наскільки важко було всього за один тиждень розучити з Персиком абсолютно новий номер?

У фіналі ми виступили з абсолютно іншим номером і Персику він давався нелегко. У нього міцно засів в голові попередній виступ і йому складно сприймати нове. Якщо я пропускала секунду на репетиціях, він починав робити те, що було вже завчено. Пам’ять у собаки хороша, тому нам було непросто.

Персик

Йому подобається виступати, коли на нього всі дивляться?

Так, йому подобається, коли на нього дивляться і після цього він однозначно не хоче нічого робити, мабуть, вважає, що на цьому його місія виконана (сміється).

Персик

Дуже часто тварина боїться виходити на сцену і нервує через людей і камери у залі, чому Персик так спокійно поводиться?

У нього хороша психіка, тому йому не страшно. Я теж переживала через це і не знала, як він реагуватиме на людей, на шуми, на рух, на камери, але він спокійно до всього ставиться.

Чи очікували ви, що потрапите у фінал?

Ні, я такого точно не очікувала! Я навіть про півфінал не думала. Ми просто прийшли на кастинг, щоб показати все, що ми вміємо.

Персик

Як ваші близькі та друзі ставляться до того, що ви у фіналі?

Колеги, друзі дзвонили мені, хвалили нас, говорили, що вони знали, що ми будемо у фіналі. Ще кажуть, що вони пишаються нами і будуть за нас голосувати.

Який номер було найскладніше відпрацьовувати з Персиком?

У номері у фіналі у нас було мало фрізбі, зовсім інші елементи, але принцип той же – ми працювали потроху, потім Персик відпочивав. Ми ніколи не вчимо все відразу, а спочатку розбираємо невеликі шматочки. Повністю весь номер ми відпрацьовуємо тільки на сцені.

Анастасія Яковлєва