Сьогодні на гала-концерті ви побачите найкращі виступи сьомого сезону

Україна має талант Діти

Сьогодні на грандіозному гала-концерті «Україна має талант-7» стануть відомі результати глядацького голосування, яке і визначить переможця сьомого сезону.

За перемогу у фіналі боролися вісім претендентів. Наталія Чумакова-Татаринцева з кастингу заворожує глядачів і суддів своїм танцем на пілоні. Ольга Кудринская і австралійська вівчарка Персик не перестаючи радували глядачів своїми номерами на сцені шоу. З кожним виступом все більше і більше шокували своїм неймовірним талантом хлопці з танцювального колективу «Адем». З кастингу приковує до себе увагу Гоча Чабукаідзе, що володіє сильним і унікальним голосом. Розраховує на перемогу і талановитий український вокаліст Ігор Шепель. Дівчина, що володіє міксом талантів, читаюча реп, танцююча хіп-хоп і тверк, Анастасія Прохоренко так само готова почути вердикт телеглядачів. Багатьом українцям полюбився і Саїд Джурді Абд Аллах, що володіє гарним і сильним голосом. А так же готуватися дізнатися результати глядацького голосування і музикант-інструменталіст грає на цимбалах Петро Сказків.

Так само на гала-концерті виступлять ще четверо учасників, які не потрапили у фінал. Віталій Троян знову вийде на сцену шоу, щоб зачитати свій реп, полюбився багатьом українцям. На гала-концерті виступлять і учасники другого півфіналу, талановиті хлопці з воркаут-дует «Strong Spirit». Руслан Яременко, хоча і не пройшов у півфінал, але так само виступить у прямому ефірі з ще одним яскравим учасником кастингу – 5-річним Адріаном Попом.

Не пропустіть грандіозний гала-концерт сьомого сезону проекту «Україна має талант» о 19:00 на телеканалі СТБ!