Віталій Троян відкритий для творчих пропозицій

Україна має талант Діти

Віталій Троян в шоу «Україна має талант-7» зламав усі стереотипи і упередження по відношенню до реперів. Хоча Віталік не пройшов у фінал, на гала-концерті його виступ був одним з найбільш очікуваних.

Y18A0603

Віталік, ти не засмутився через результатів голосування в першому півфіналі?

Ні, не засмутився. Коли я спускався зі сцени, почуття програшу не було. Я більше засмутився через те, що для мене все закінчилося – за час на проекті я дуже звик до людей, які мене оточували.

Хто тебе підтримував у півфіналі і на гала-концерті?

Мій батько приїжджав. Йому сподобався мій виступ. Мені дуже хотілося його чимось порадувати і здивувати і я був дуже радий, що мені це вдалося.

Y18A0588

Що ти робив, коли повернувся додому?

У мене відразу почалася депресія, я постійно листувався і розмовляв зі всіма, постійно хотілося повернутися. Будинки правда мені не давали нудьгувати, багато просили мене виступити. На «Україна має талант-7» я виступав з веселим номером, а спеціально до 9 травня написав зовсім іншу за настроєм, більш серйозну пісню. Я трохи переживав через це але в підсумку її дуже добре прийняли.

Друзі часто просять щось виконати з власного репертуару?

Так, мене постійно просять щось зачитати, особливо діти в школі. Мені часто школярі пишуть, просять приїхати до них в школу з агітацією.

Y18A0565

Твоя пісня, яку ти виконав у півфіналі стала дуже популярною, а ти сам задоволений своєю роботою?

Пісня вийшла веселою. В принципі, як я і хотів – вона легка і добре запам’ятовується.

Чи не плануєш ще більше часу приділяти музиці?

Хотілося б, звичайно, але заважає основна робота. У будь-якому випадку, я відкритий для будь-яких творчих пропозицій. Крім того, у мене накопичилося багато матеріалу, так що я буду продовжувати записувати треки і викладати їх в інтернет.

Анастасія Яковлєва