В’ячеслав Узєлков перевіряв, з чого зроблені учасники колективу «Адем»

Україна має талант Діти

В’ячеслав Узєлков зізнався, що шкодував про те, що один з учасників не потрапив до півфіналу, поскаржився, що в сьомому сезоні шоу було недостатньо спортсменів, і розповів, що особисто перевіряв, з чого зроблені гутаперчеві хлопці з колективу «Адем».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Костянтин Томільченко зізнався, хто був його фаворитом

Чи згодні ви з рішенням глядачів?

Я не очікував, що переможцем стане Саїд, оскільки його виконання пісні у фіналі було далеко не ідеальним. Хоч він і співав не на своїй рідній мові, я вважаю, що у фіналі він не мав права на помилку. Так, голос у нього хороший, так, він співає чисто, але все треба робити з першої спроби, а Саїд свою пісню зміг виконати тільки на гала-концерті.

Руслан Яременко

У такому випадку, хто був вашим фаворитом?

У мене було кілька фаворитів: Петро Сказків, Настя Прохоренко, Руслан Яременко – я отримав колосальне задоволення від його виступу на гала-концерті, думаю, він був би гідним конкурентом, якби пройшов у півфінал. Мені дуже сподобалася Наталя Чумакова-Татаринцева. Колектив «Адем» просто мене потряс. Моя дитина потім мене запитував: «Тату, вони пластилінові?» Та я й сам після їх виступу підійшов до них перевірити, чи не гумові вони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Команда «Адем» вразила своїм виступом у фіналі Ігоря Кондратюка

Ви сказали, що Вам сподобався виступ Руслана Яременко, ви не шкодували, що він не пройшов у півфінал?

Шкодував, але голосував не я один, нас було п’ятеро: я, Слава Фролова, Ігор Кондратюк та двоє ведучих, Костянтин Томільченко і Дмитро Танкович. Тоді більшість вирішила, що треба взяти Ігоря Шепеля. Я дуже шкодував, що ми не взяли Руслана Яременко, тому дуже зрадів, коли почув його на гала-концерті. Треба сказати, що він не здався, не опустив руки, а працює далі і розвиває свій талант.

Адэм

Що вам найбільше запам’яталося в сьомому сезоні?

Мені дуже запам’яталися брати Рай. Хоч, я й не дуже люблю фокусників, але їм вдалося розіграти мене. Серед вокалістів мені запам’яталися Гоча Чабукаідзе і Руслан Яременко. Дуже вразили брати Абдулгусейнови з Азербайджану – те, що вони роблять просто неймовірно. Особисто я не бачив кращого танцю на пілоні, ніж у Наташі Чумакової-Татаринцева. А «Адем»? Так, це ж просто боги пластики!

Чого вам не вистачило в цьому сезоні?

Мені б хотілося побачити більше воркаута і спортивних номерів. Їх було обмаль, як мені здалося.

Чи важко буде наступним поколінням учасників вас здивувати?

Мене здивувати не так вже й важко, просто треба ідеально виконати свій номер, а в якому він буде жанрі не так вже й важливо.

Анастасія Яковлєва