Відео учасниці «Україна має талант-7» набрало мільйон переглядів на Youtube

Україна має талант Діти

Анастасія Прохоренко підкорила суддів своїм виступом ще на кастингу шоу – дівчина зачитала реп Емінема, виконала вражаючі акробатичні трюки, а в кінці свого виступу запалила зал своїм танцем.

Реп, акробатика, хіп-хоп і тверк в одному виступі зустрічаються не часто і таку різнобічну учасницю судді не могли не пропустити в прямі ефіри шоу. Хоча Настя і не перемогла на проекті, схоже, армія її шанувальників стає тільки більше з кожним днем.mini

Її виступ на кастингу набрало вже більше мільйона переглядів на Youtube. «Я дійсно здивована таким стрімким зростанням переглядів і тим, що людей зацікавили я і моя творчість! Для мене це дуже цінно! », – поділилася дівчина своїми враженнями з сайтом STB.UA.

До речі, Настя зовсім не збирається відмовлятися від своєї мрії виступати на великій сцені і продовжує радувати шанувальників своєю творчістю.

«Люди впізнають в натовпі, приходять на мої маленькі концерти та майстер-класи, – розповіла про своє життя після проекту Настя, – це не може не налаштовувати на хороше і це мене мотивує працювати далі над собою і продовжувати вдосконалювати те, що дав мені проект СТБ «Україна має талант».