На кастинг прийде син знаменитого акробата – Данила Страхова

Україна має талант Діти

Думали, що після першого кастингу вас буде складно здивувати? Вже цієї суботи ця думка обов’язково зміниться, адже на сцені з’являться не менш цікаві, незвичайні і талановиті діти, ніж ті, з якими ви познайомилися минулого разу. Які унікальні таланти будуть підкорювати сцену 5 березня?

Щоб побити власний шокуючий рекорд, на проект «Україна має талант Діти» прийде сім’я силачів Меркулових (три хлопчики у віці 16, 13 і 8 років, а також 3-річна дівчинка). Зазвичай ці діти показують шоу не для людей зі слабкими нервами, але чи дозволять їм судді і лікарі цього разу продемонструвати свій талант на сцені?

1Q8A7978

Читайте також: 12-річний еквілібрист здивував суддів складними трюками на канаті

15-річний фокусник збентежить Дзідзьо – суддя постарається розгадати його секрети, але учасник виявиться міцним горішком.

Продемонструвати свої здібності прийде наймолодший барабанщик України. Його вмінням позаздрять досвідчені музиканти, а судді зізнаються, що не бачили такого драйву навіть у дорослих виконавців!

Здивують своєю сміливістю дві сестри, які покажуть суддям східний танець. Виступ міг би бути звичайним, якби не один цікавий факт: Маші і Даші всього 3 і 5 років!

У третьому сезоні шоу «Україна має талант» підкорювати сцену приходили акробати – брати Страхови, і їх підтримувала вагітна дружина Данила. Цього року Данило Страхов прийде з сином Оскаром, який приведе суддів і глядачів у захват.

Читайте також: Ігор Кондратюк напророкував дівчині кар’єру оперної співачки

Дивіться захопливий і яскравий випуск шоу «Україна має талант Діти» сьогодні, 5 березня, о 19:00 на СТБ!