Судді пророкують Данилу Страхову і його синові перемогу в шоу

Україна має талант Діти

Маленький Оскар продовжив спортивну справу його батька, популярного акробата. Данило та Ілля Страхови виступали на сцені «Україна має талант» п’ять років тому, і в дитячому сезоні прийшов час проявити себе наймолодшому зі спортсменів. Цікаво, що хлопчик сам попросив маму і тата відпустити його на проект, оскільки він бачив, як показував себе його батько і захотів бути схожим на нього.

6yiyu

«Якщо він чогось хоче, то сам всього домагається. А це другий виступ в його житті», – розповідає про cина Данило. Юний акробат завжди готовий до тренувань, не шкодує себе і робить більше, ніж того вимагає від нього іменитий батько. Малюк розмірковує, що незабаром стане вищим і сильнішим, ніж його тато, і теж буде знаменитим.

Читайте також: Дзідзьо назвав себе дурним, не зумівши розгадати секрети фокусника

На сцені дует показав складні трюки, які змусили зал аплодувати артистам стоячи протягом усього виступу. Судді теж розділили думку залу і без роздумів віддали Данилу і Оскару свої голоси. «Боюся, що ми побачили, хто виграє в цьому сезоні. Я радий, що Страхови продовжують свою династію», – висловив своє визнання таланту Ігор Кондратюк.

Яскравий і ефектний акробатичний номер тата і сина дивіться в ВІДЕО: