Невдача на сцені привела до істерики 5-річної дівчинки

Україна має талант Діти

Із появою 5-річної Маші Першиної і її вихованця на кастингу стало помітно веселіше. Дівчинка захоплено розповідала про те, що вона любить робити, які хлопчики в її оточенні погані, а також про те, що вона буде показувати на сцені.

Україна має талант Діти

Учасниця довго вчила «танець з собакою» і дуже переживала перед виходом до суддів. Мама дівчинки розповіла, що з активною і гучною донькою вона ледве може впоратися. «Наскільки я можу спілкуватися з собаками, і вони мене слухаються, настільки мене не слухає Маша», – посміялася жінка.

Читайте також: Хлопчика обзивають стриптизером через його захоплення пол денс

Учасниця зі своїм улюбленцем вийшли на сцену і приготувалася демонструвати номер, але через гучну музику і жарти суддів пес зовсім перестав розуміти маленьку господиню. Дівчинка розгубилася і втекла за куліси, де її почали заспокоювати мама і ведучий. Слава Фролова пообіцяла Маші, що все вийде, якщо їй допоможе мама, а музику увімкнуть тихіше. Так і сталося. Дівчинка змогла взяти себе в руки, а пес Амадей більше не боявся публіки і шуму. «Яка ви класна команда», – підтримала Машу суддя.

Емоційний номер учасниці, а також результати голосування членів журі дивіться тут: