Дзідзьо: Коли учасникам сказали «ні», я ревів, як мала дитина

Україна має талант Діти

Суддя дитячого талант-шоу Дзідзьо вже встиг зарекомендувати себе добрим суддею, якого просто обожнюють діти. Але чи був сам співак упевненим у собі на 100 відсотків? Лідер гурту DZIDZIO вперше бере участь у такому масштабному проекті, як «Україна має талант Діти». Звісно, перед початком зйомок він трохи хвилювався. Якими подробицями свого дебюту у якості члену журі поділився шоумен?

Дзідзьо

Читайте також: Дзідзьо попросив маму учасників народити ще двох дітей

– Спочатку я дуже переживав. Мої колеги, Слава Фролова та Ігор Кондратюк, у шоу вже 8 років, а я вперше на такому проекті в якості судді. Якщо чесно, то я досить довго вагався – давати згоду на свою участь чи ні, адже це дуже відповідальна робота.

Легко знайшов спільну мову з колегами?

– Так. Завдяки їм мені швидко вдалося зрозуміти, як поводитися. Ми не домовлялися, що хтось у шоу буде хороший, а хтось поганий. Кожен суддя, оцінюючи виступ учасника, говорив власну думку. Ми в жодному разі не діяли за сценарієм і не дотримувались якоїсь ролі.

Читайте також: Дівчата представили на сцені жанр, якого Україна ще не бачила

Що в шоу тобі дається найважче?

– Найважче говорити «ні» учасникам. Особливо складно сказати «ні» великим колективам, де багато дітей, які роблять дуже гарну справу. Дуже важливо, щоб наше «ні» не завадило їм і надалі продовжувати займатись улюбленою справою. До речі, один з найважчих моментів у моєму житті — день, коли після кастингів учасники вийшли на сцену, і ми відбирали тих, хто проходить у фінал. Після того як 10 учасників вийшли на сцену і їм усім сказали «ні», я ревів, як мала дитина. Не знав, що зі мною коїться, я себе не впізнавав…

Читайте повне інтерв’ю в журналі «Отдохни» (№12, 18.03.2016)

Дивіться яскраве та непередбачуване шоу «Україна має талант Діти» щосуботи о 19:00 на СТБ!