Відома юна спортсменка розчарувала суддів своїм талантом

Україна має талант Діти

На «Україна має талант Діти» приходили представники різних видів мистецтва і спорту: еквілібристи, танцюристи, акробати, вокалісти, дресирувальники та інші талановиті учасники. Але одна з них особливо виділилася серед всіх. Евніка Саадвокасова – дівчинка-боксер, якою захоплюється сам Майк Тайсон. Знаменитий спортсмен порадив всім своїм фоловерам у твіттері подивитися ролики за участю дівчинки.

iiiob

Дмитро Танкович одразу впізнав дівчинку і висловив своє захоплення її вміннями, зал теж зустрів учасницю бурхливими оплесками. На сцені Евніка довела, що не дарма ролики з її досягненнями в боксі збирають мільйони переглядів. Вона виступила в спарингу з однією з сестер, в якому проявила всю свою силу і міць.

ddd

Читайте також: Дівчинка мало не розплакалася на сцені під час танцю

Однак вразити суддів дівчинці не вдалося, оскільки вони не зрозуміли, як учасниця може представити себе в наступному етапі проекту. «У чому талант, вибачте? Що ти будеш робити в прямих ефірах?» – не зрозумів Ігор Кондратюк. Члени журі побажали учасниці багато перемог на рингах, але пропустити її далі не змогли.

Чи сраведливим було рішення суддів, вирішіть, подивившись ВІДЕО: