9-річна дівчинка змусила танцювати Ігоря Кондратюка

Україна має талант Діти

Поліна Траяновська прийшла на «Україна має талант Діти», щоб розвеселити публіку і показати свій талант. 9-річна учасниця росте «пацанятком», не любить сукні та рюші, захоплюється боксом і веде активний спосіб життя. «Головне, щоб дівчинка могла за себе постояти», – розповідає Поліна. Вона зізналася, що на спортивній секції тренер іноді просив її піддатися хлопчикам в спарингах, щоб не зачепити їхнє чоловіче самолюбство.

pp66

На сцені Поліна вирішила продемонструвати своє вміння «крутити» музику, тобто талант ді-джея. Серед всіх музичних композицій була також пісня групи DZIDZIO «Каділак», до складу якої входить один з суддів шоу. Вже після декількох треків зал ніби збожеволів: все піднялися зі своїх місць і почали танцювати. Не відставали від глядачів і члени журі – вони теж пустилися в танок. Але особливо здивував Ігор Кондратюк. Зазвичай суворий суддя, він відкрився з іншого боку, танцюючи найактивніше.

Читайте також: Відома юна спортсменка розчарувала суддів своїм талантом

Такий ефект музики Поліни не міг залишитися без уваги, і першим свій голос учасниці віддав саме Ігор Кондратюк. Добрій Славі Фроловій, навпаки, не вистачило здібностей дівчинки для того, щоб пропустити її далі.

Чим все закінчилося, дивіться тут: