Дочка екс-солістки групи «Nikita» розповіла про секрети мами

Україна має талант Діти

Свої сили в проекті вирішила спробувати Маргарита Кавтарадзе – дочка екс-солістки групи «Nikita». 9-річна дівчинка всього півроку займається танцями, але їй здалося, що вона вже готова до великої сцени. «Думаю, що я добре танцюю гімнастику», – сказала учасниця. Коли Рита разом з мамою Юлією давали інтерв’ю, розкрилося ібагато цікавих фактів.

Читайте також: Дівчинка мало не розплакалася на сцені під час танцю

yyff

З’ясувалося, що дівчинка розповідає всі секрети мами своїм подружкам, а вони, судячи з усього, своїм батькам. Також Маргарита зізналася, що її зіркова мама перед кастингом не спала всю ніч, тому їй не захотілося фарбуватися. На припущення співачки про те, що вона і так гарна, дочка тут же випалила: «Так, особливо її два персики ззаду».

jj

Читайте також: Учасниця присвятила свій виступ загиблому батькові

На сцені Рита показала досить просту хореографію, адже вона тільки почала свій творчий шлях. Однак Дзідзьо підтримав учасницю і віддав їй свій голос. «Мені подобається твоє ім’я, і ​​квіти тобі дуже личать. Ти симпатична і смілива дівчинка», – зазначив суддя. Слава Фролова була більш принциповою і сказала учасниці «ні». Вона побажала Риті удачі і запевнила, що в майбутньому у неї все вийде, адже дівчинка на правильному шляху.

Який вердикт пролунав в результаті номера, дізнайтеся в ВІДЕО: