Дівчинка-математик здивувала неймовірною швидкістю рахунку

Україна має талант Діти

Поліна Петрова прийшла на кастинг «Україна має талант Діти», щоб показати, як вона вміє вправлятися у швидкісному усному рахунку. Дівчинка дуже любить математику і скаржиться, що у школі їй занадто легко вчитися, а тому дуже нудно. «Мені треба 100 голів, щоб мізки помістилися. Все треба запам’ятати», – розповіла учасниця.

iioo

На сцені Поля за допомогою інтерактивної онлайн-програми складала і віднімала числа зі швидкістю від 0,6 до 0,3 секунди, чим шокувала суддів проекту. Вони намагалися встигнути за розумною школяркою, але у них це не вийшло. «Мене це лякає, мені страшно!» – сміялася від розгубленості Слава Фролова. Але учасниця в кінці свого виступу здивувала ще більше: вона рахувала двозначні числа, при цьому читаючи вірш! Більш того, дівчинка жодного разу не помилилася.

poug

Читайте також: Учасниця присвятила свій виступ загиблому батькові

Ігор Кондратюк спочатку не розумів, як учасниця може так швидко міркувати, але потім висловив своє захоплення. «Люблю дітей, які вчать точні науки. Я в захваті», – сказав суддя Поліні. Слава Фролова теж віддала дівчинці свій голос.

Чи пройшла Поліна далі, дізнайтеся в ВІДЕО: