Маленька бунтарка влаштувала розбірки на сцені шоу

Україна має талант Діти

Маша Кушнір дуже хотіла познайомитися з усією Україною ближче, і її мрія, нарешті, збулася. Вона приїхала на наймасштабніше талант-шоу України, де яскраво заявила про себе. Дівчинка поділилася, що мріє стати відомою артисткою і поїхати до Франції. А поки на кастингу учасниця вирішила розповісти жартівливий вірш про свиню.

oottt

Вийшовши на сцену, дівчинка злякалася безлічі камер, які знімали її крупним планом. Але потім трохи посмілішала і показала, що може дати відсіч всім, хто її лякає. «А ну пішла геть звідси! Зараз як дам з кулака – полетиш», – крикнула дівчинка в камеру і замахнулася на неї рукою. Така поведінка учасниці змусила реготати весь зал. Судді підіграли Маші, і вона налаштувалася на вдалий номер.

Читайте також: Дівчинка-математик здивувала неймовірною швидкістю рахунку

Після виразно прочитаного вірша настав час вердикту. Члени журі оцінили живе і цікаве виконання дівчинки і висловили свою думку. «Супер вірші не тільки про білочок і зайчиків, а й про мою улюблену свиню!» – порадів Дзідзьо. Слава Фролова теж відзначила, що їй сподобався номер Маші. Кінцевий результат озвучив Ігор Кондратюк.

Чи пропустили судді учасницю до наступного туру, дивіться тут: