Учасник зібрав 6 складних головоломок за півтори хвилини

Україна має талант Діти

Восьмикласник Лев Голуб представив на кастингу незвичайний жанр під назвою спідкубінг (англ. speedcubing). Люди, які захоплюються швидкісним складанням кубика Рубіка а також інших подібних головоломок, намагаються за мінімальний час і за рекордну кількість ходів виконати завдання і виробити унікальний алгоритм. Учасник проекту Лев нещодавно приєднався до любителів нестандартного хобі і навіть веде свій канал на ютубі, роблячи навчальні ролики. «Хочу, щоб люди повірили, що і в такому віці все можливо», – поділився учасник.

yyy3333

Читайте також: 10-річний піаніст підкорив серце Слави Фролової

Перед виступом хлопчик майже не спав всю ніч і сильно хвилювався. Незважаючи на це, учасник зібрав волю в кулак і вийшов на сцену. Судді відразу попередили Льва, що вони оцінюють номера справедливо і чесно. Дмитро Танкович перемішав всі головоломки, і Лев почав свою виставу.

Читайте також: Юна співачка зірвала голос на сцені проекту

Хлопчик поставив перед собою завдання – розплутати всі головоломки за півтори хвилини, і йому це вдалося. 13 секунд навіть залишилося в запасі. «Феномен ти абсолютно очевидний. У мене язик не підніметься сказати тобі нічого, крім «так», – прокоментував номер Льва Ігор Кондратюк.

Що сказали хлопчикові інші судді, дізнайтеся у ВІДЕО: