Дівчинка зізналася, що її вчителька називає учнів кабанами

Україна має талант Діти

Таїсії Відмановій 9 років, і дівчинка може похвалитися відмінною фізичною силою, якій позаздрять багато хлопців. Спортсменка активно освоює еквілібрування на тростинах, тренуючись практично на кожному кроці.

9r0

Коли Тая вийшла на сцену і представилася, Слава Фролова тут же почала розпитувати дівчинку, де вона вчиться і наскільки часто бешкетує. Учасниця зізналася, що частенько пустує на уроках, а її вчителька іноді називає своїх учнів кабанами. І члени журі, і судді не очікували такої відповіді і вирішили припинити розпитування, подивившись сам виступ.

Читайте також: Ігор Кондратюк і Дзідзьо виступили на сцені в дуеті

iipt

Дівчинка продемонструвала відпрацьовані трюки без єдиної помилки. Практично весь номер учасниця провела стоячи на руках, що показало її професіоналізм і силу. Дзідзьо навіть припустив, що хлопчики в школі бояться Таїсію. Ще б пак, адже гімнастка може покласти на лопатки кожного з них. Ігор Кондратюк знову проявив свою суворість і шукав хиби в номері Таї, але йому це не вдалося. «Я думаю, як би причепитися, щоб сказати, що не так; але у мене язик не повертається. Я кажу тобі «так», – посміхнувся суддя.

Яким було спільне рішення членів журі, дізнайтеся в ВІДЕО: