Ігор Кондратюк і Дзідзьо виступили на сцені в дуеті

Україна має талант Діти

Саша і Микита займаються бальними танцями і мріють перемогти в шоу. Батьки і вчителі сказали дітям, що в разі перемоги вони виграють багато грошей, і на них парочка вже намітила плани. Однак здивувати суддів у малюків не вийшло. «Рок-н-рол у вас відмінний, потрібно щоб три ваших тренера ваших добре з вами попрацювали, і все вийде ще краще. Ви старалися, але я вас чекаю наступного року », – сказала Саші і Микиті Слава Фролова.

68w

Читайте також:  Розлючений учасник придумав суддям смішні прізвиська

Поки суддя озвучувала вердикт, Дзідзьо та Ігор Кондратюк вирішили трохи подуріти. Спочатку вони відвернулися від дітей і почали обговорювати, навіщо їм стільки вчителів, а потім захотіли особисто познайомитися з тренерами Саші і Микити. Особливий інтерес у чоловічого складу журі викликала одна з викладачок танцюристів.

0rt

Поспілкувавшись з тренерами, судді знову вийшли на сцену і несподівано для всіх стали на коліна перед мікрофонами. Дмитро Танкович вже зрадів такому повороту подій, але виявилося, що члени журі просто копіюють поведінку дітей. Заради забави двоє дорослих чоловіків впали в дитинство, покотили машинку-реквізит за лаштунки, а після всього цього заспівали і станцювали на сцені в дуеті.

Як це виглядало і чому судді стали на час дітьми, дізнайтеся тут: