Суддя пошкодував, що часто говорив «так» до цього номера

Україна має талант Діти

16-річна Анастасія Тищенко з Херсону дуже хотіла танцювати і займатися гімнастикою, і для її мрії не потрібні були ні тренери, ні професійні умови. Дівчина самостійно навчилася всім трюкам на кільці, чим шокувала суддів. «Я тренуюся сама, кільце освоїла сама і номер поставила сама», – зізналася Настя.

99977

Учасниця виконувала настільки незвичайні і складні гімнастичні елементи в повітрі, що члени журі були в захваті від умінь дівчини. Щоб підтримати Настю, глядачі встали зі своїх місць і стоячи аплодували гімнастці-самоучці. «Люди просто так не встають. Ти сьогодні молодець», – прокоментував ситуацію Дзідзьо.

eees

Читайте також: Судді вперше в сезоні втрьох натиснули червоні кнопки

Учасниця довго не могла повірити в те, що її мрія здійснилася, і вона домоглася успіху на великій сцені. Слава Фролова вирішила зробити акцент на тому, що Настя сама навчилася всьому і є прикладом для оточуючих. «Це очевидний талант. Ти малюєш нам образи, ми бачимо перед очима історію і занурюємося в дивовижну казку», – сказала суддя. Ігор Кондратюк навіть трохи пошкодував, що говорив занадто багато разів «так» тим, хто танцював до дівчини; а також зазначив, що херсонські дівчата – найкращі.

Незвичайне і сильний виступ Насті Тищенко дивіться тут: