Дмитро Танкович розсекретив фокуси учасника

Україна має талант Діти

Марк Кирєєв обожнює фокуси і показує магію всім підряд: друзям, батькам і навіть добрався до знімальної групи. Вразити команду проекту у хлопчика вийшло, але судді завжди з особливою педантичністю ставилися до ілюзіоністів. Здивувати членів журі не так просто, і учасник вирішив будь-що досягти успіху на сцені.

tuu4

15-річний фокусник показав кілька трюків з парасольками, мотузками і картами, але інтересу в очах суддів так і не побачив. Дмитро Танкович спостерігав за тим, що відбувається за сценою, і нарікав на те, що хлопець показує досить банальні речі. А один з фокусів ведучому навіть вдалося розсекретити. Під час одного з трюків хлопчик кинув за лаштунки реквізит номера – тростину, і Дмитро Танкович у той же час дізнався, як вона влаштована і як виходить фокус.

Читайте також: Суддя пошкодував, що часто говорив «так» до цього номера

Слава Фролова була строгою в своєму рішенні. «У тебе є талант, але його потрібно розвивати. У чистому вигляді талант нікому не потрібний. Ти на самому початку шляху, і я вірю, що у тебе все вийде», – сказала суддя. Ігор Кондратюк зазначив, що учасник поки не показує ілюзію високого рівня, а Дзідзьо зробив акцент на надмірних емоціях Марка.

Чим все закінчилося, дізнайтеся тут: