На кастинг прийшла 8-річна дизайнер одягу

Україна має талант Діти

8-річна Аніта Данієлян росте маленькою принцесою і мріє про хобі зірки. Дівчинка часто бере участь у фотосесіях і модних заходах, а також займається вокалом. «Я створюю свою колекцію: сукні-льодяники. Ми хотіли, щоб всі, хто одягає наш одяг, опинялися під веселкою, і у нього збувалися всі мрії», – розповіла дівчинка.

77is

На сцені учасниця вирішила продемонструвати один зі своїх талантів, а саме заспівати пісню. Аніта хотіла привезти свою колекцію суконь, але такої можливості у неї не виявилося. Дівчинка не розгубилася і викрутилася з ситуації. Вона вирішила пригостити суддів печивом у вигляді суконь, щоб підняти їм настрій перед своїм виступом.

Читайте також: Ігор Кондратюк і Дзідзьо виступили на сцені в дуеті

u5

Однак на цьому веселі моменти закінчилися, оскільки спів Аніти члени журі не змогли оцінити високо. Вони відзначили, що з дизайном у дівчинки справи йдуть краще. «Мені здається, дизайнер – це прекрасна професія для юної леді», – сказала учасниці Слава Фролова. «Всі зірки хочуть і будуть приходити до тебе», – посміхнувся Дзідзьо. Ігор Кондратюк подякував Аніті за номер і попрощався з нею до наступного року.

Справедливим було рішення суддів, дивіться в ВІДЕО: