Імена 32 півфіналістів проекту визначені!

Україна має талант Діти

Кастинги шоу «Україна має талант Діти» завершилися, і свій шанс заявити про себе використали всі охочі. Тепер прийшов час дізнатися найцікавіше: які учасники з двох сотень чудових дітей були визнані найталановитішими?

еу63

Читайте також: Судді вперше в сезоні втрьох натиснули червоні кнопки

Судді радилися цілих 12 годин, і нарешті, зробили свій вибір. Він дався дуже нелегко, адже їм потрібно було вибрати всього 32 найдостойніших учасники з 200 кандидатів. Члени журі навіть на мить пошкодували, що іноді був надто добрими до дітей і говорили їм «так» надто часто. Сучасна хореографія, східні танці, повітряна гімнастика, пілон, силовий жанр – для кожної категорії тільки по одному квитку в прямі ефіри!

Перша ж десятка претендентів втратила шанс виступити на сцені «Україна має талант Діти» ще раз, і всі вони поїхали додому. Дзідзьо навіть не стримав сліз, поки його колега оголошувала вердикт. «Блін, які сильні діти. Всі сильні …», – журився суддя. На жаль, велика частина учасників з 200 не змогла продовжити боротьбу і покинула проект.

Читайте також: Учасник кастингу навчив Дзідзьо циркових трюків

В результаті імена 32-х півфіналістів були визначені! Виступити в прямих ефірах зможуть Давид Рубець, Діана Кук і Юліана Омельянівська, Вероніка Костюк, Валерія Плахіна, Ангеліна Молошна, Павло Коваленко, Єлизавета Моспан-Любарська, Таня Чернега, Христина Михайленко, Олег Міщенко, Валерія Дідик, Артем Крикін, Артем Ждаміров, Софія Олійник, Оскар і Данило Страхови, Катя Суднікова, Анна Плутахіна, Євген Янковський, Маргарита Литвиненко, Марія Шевченко, Діма Волобуєв, Анастасія Тищенко, Данило Варфоломєєв, Олексій Главацький, Ярослава Родіна, Тарас, Роман, Мирон і Дарина Меркулові, Анна Ваховська, Олег Проскалович, колектив «Меланж Арт», Катерина Федорченко, Аріна Шугалевич, а також Поліна Вірченко.

Як це було, дивіться в відео: