10-річну дівчинку розкритикували за «дорослий» танець і макіяж

Україна має талант Діти

Валерія Рябченко раніше займалася бальними танцями, брала участь у різних конкурсах і вигравала призові місця. Дівчинка довгий час хотіла потрапити на шоу і виступити разом з партнером. Мрії дівчинці судилося збутися, але не повною мірою, адже учасниця прийшла на заключний кастинг сама.

yy33qqq

Читайте також: Приходь на прямий ефір шоу «Україна має талант Діти»

«Партнер мене кинув і пішов вчитися грати на гітарі», – розповіла Лєра. Після цього випадку дівчинка пробувала танцювати і сама, і з іншими партнерами, але все марно. Через звичку виступати з одним партнером учасниця пішла з бальної хореографії та зайнялася східною. Перед членами журі дівчинка виконала гарний і дуже жіночний танець, який їх збентежив.

Читайте також: На кастинг шоу прийшов маленький конкурент Дзідзьо

«10-річна дівчинка, яка танцює східний танець – якийсь оксюморон для мене. Це не вкладається у мене в голові. Для мене це незрозуміло», – засумнівався Ігор Кондратюк. Слава Фролова взялася пояснити думку колеги. «Ігор Васильович не любить, коли 10-річні дівчатка танцюють з таким серйозним, дорослим макіяжем. Ти така маленька, але вже жінка. Думаю, трохи його полегшити, і буде просто чарівно», – зазначила суддя.

Чи не завадив занадто яскравий макіяж Лєрі пройти далі, дізнайтеся тут: