Суддя ледь не заснув під час виступу фокусників

Україна має талант Діти

Ще під час інтерв’ю Влада і Тимур показали себе справжньою парою. Діти представилися як дует «Magic star», в якому хлопчик виступає фокусником, а дівчинка – його асистенткою. Між дітьми раніше виникала іскра перших почуттів, але вона згасла, як тільки їх почали дражнити однокласники. На питання, чому Тимур взяв в асистентки саме Владу, хлопчик відповів, що вона підходить за розміром реквізиту. «Ти що, знущаєшся? Я від тебе такого не очікувала. Після інтерв’ю тобі буде капець», – обурилася учасниця.

883

Читайте также: На кастинг шоу прийшов маленький конкурент Дзідзьо

Дмитро Танкович зазначив, що за історію шоу «Magic star» – наймолодші фокусники, і побажав учасникам успіху на сцені. Діти дуже старалися вразити членів журі, стверджуючи, що у них цікаві і незвичайні фокуси. Однак не всім суддям сподобалося побачене. «Деякі фокуси потрібно взагалі викинути. Я мало не заснув в середині номера», – зізнався Дзідзьо.

Слава ж, навпаки, отримала задоволення, і їй була дуже симпатична парочка, тому суддя проголосувала за них. «Ви нікого в залі не залишили байдужим. Всі дивилися з великим інтересом за тим, що відбувається на сцені. Ви знаєте, що потрібно робити на сцені. Хочеться вас підтримати», – сказав Ігор Кондратюк. Але розв’язка стала несподіваною. «Я ненавиджу Дзідзьо», – з такими словами учасниця дуету побігла за куліси.

Що почули діти в результаті, дізнайтеся, подивившись ВІДЕО: