Ігор Кондратюк звинуватив Дзідзьо в надмірній доброті

Україна має талант Діти

Настав час нічної наради. Вона повинна була вирішити долю всіх дітей, які отримали хоча б два «так» від членів журі. Спочатку судді намагалися відібрати тих, хто всім їм по-справжньому запам’ятався і сподобався. Наприкінці дискусії, навпаки, намагалися визначитися з учасниками, які не дуже вразили принципову трійцю. Деяких дітей судді називали хамовитими, з іншими прогнозували багато проблем і довго не могли вибрати кращих з кількох претендентів на одне місце.

Читайте також: 4-річний хлопчик почав виступати під час вердикту

ppt0

Так, члени журі могли дати пропуск в прямий ефір тільки одному представнику конкретного жанру мистецтва. Це і стало найскладнішим моментом у всьому тому, що відбувалося. Іноді обговорення і зовсім заходило в глухий кут. Не дивно, адже членам журі довелося вибирати з 200 претендентів всього 32. «Чому у цих дітей «так»? Ти просто даремно їм це сказав», – висловився Ігор Кондратюк про доброту Дзідзьо.

Читайте також: Учасниця розплакалася через гучний голос судді

uw574

Іноді навіть найм’якіша суддя, Слава Фролова, не витримувала активних суперечок. «Мені здається, ви зійшли з розуму», – говорила вона. Дзідзьо в складних умовах теж показав запальність свого характеру. «Так, тиша, робимо, як я сказав», – вибухав співак. На такі слова його колеги реагували досить задерикувато, бо кожен з них намагався відстояти, на їхню думку, найталановитіших дітей.

Що ще обговорювали судді під час нічної наради, дізнайтеся тут: