Що на цей раз утне маленька прихильниця Дзідзьо?

Україна має талант Діти

30 квітня у другому півфіналі шоу «Україна має талант Діти» змагатимуться: Валерія Дідик – оперний вокал, Діма Волобуєв – хореографія, Таня Чернега – спортивна аеробіка, Олег Проскалович – фокуси, Анна Плутахіна – повітряна акробатика, Ярослава Родіна – художній свист, Єлизавета Моспан-Любарська – розмовний жанр , Катя Суднікова – каучук. Кожен з дітей сподівається сподобатися глядачам і відчути від них справжню підтримку. Вони ретельно готуються до виступів і діляться своїми переживаннями.

83o

Учасниця прямого ефіру, Аня Плутахіна, на кастингу показала ефектний цирковий номер на полотнах. Але напередодні півфіналу зробила несподіване зізнання – дівчинка боїться висоти. Але страх не заважає їй робити неймовірні речі на сцені. В учасниці в арсеналі є два трюки, від яких можна померти. Сама дівчинка називає їх обривами смертника, які не роблять навіть дорослі гімнасти. «Я гідна перемоги, а чому – побачите», – зазначає Ганна.

Читайте також: Стали відомі імена перших фіналістів шоу

Ліза Моспан-Любарська підкорила глядачів і суддів своєю безпосередністю. Вона зізналася членам журі, що дуже-дуже їх всіх любить. «У мене трильйон шанувальників, вони самі до мене приклеюються!» – хвалиться Ліза, готуючись до прямого ефіру. «Ви такого ще не бачили!», – запевняє малятко. Що ж утне юна учасниця?

Не пропустіть зустріч з неймовірними талантами в суботу, 30 квітня, о 19:00 на СТБ!