Судді «Україна має талант Діти-2» прикрасили обкладинку популярного журналу

Україна має талант Діти

Вже завтра на другому кастингу «Україна має талант Діти-2» серця мільйонів українців знову вийдуть підкорювати найталановитіші малюки країни! А поки судді улюбленого шоу розповіли «Теленеделя» найцікавіші подробиці своєї роботи на проекті та зізналися, які номери учасників намагалися повторити.

0001

Читайте також: Ігор Кондратюк станцював «по-Монатіку» разом з учасницею

Серед усіх членів журі Дзідзьо найчастіше приєднувався до учасників проекту на сцені. Він розповів, які таланти сподобалися йому найбільше.

«Наприклад, воркаут. Як учасники – причому не тільки хлопці, а й дівчата! – так легко крутяться на турніках, не розумію! Ще ось цей жанр … Коли ногу на-зад закидають … Таке дивне слово … Загалом, слово дуже незвичайне і страшне, а по-простому – гутаперчеві хлопчики і дівчатка. А які гімнастичні трюки діти на полотнах показували! Ну і пілон – це взагалі! До речі, я заліз на вершину, а Кондратюк – немає (сміється) .Честно зізнаюся, заздрю ​​учасникам проекту – як красиво вони вміють все робити. Мені хочеться повторювати за дітьми взагалі все. Але! Треба менше їсти», – повідав він.

А ось Слава Фролова поділилася, що навіть літала на кільці!

«У цьому році я відкрила для себе повітряну акробатику. Ну, як акробатику … Літала на кільці під дахом павільйону, а ще спробувала метати ножі. Літати на кільці та представляти себе принцесою цирку було дуже весело. Навіть не думала, що мені так сподобається. І було зовсім не страшно. А от метати ножі не вийшло. Хоча у дитинстві іноді позичала ножик у сусідського хлопчака та метала його досить-таки успішно. Можливо, варто освіжити навички», – з усмішкою зізналася суддя.

У свою чергу, Ігор Кондратюк зазначив, що цікавіше було повторювати за учасниками навіть не на сцені, а за лаштунками шоу.

«Як не дивно, цікавіше було не на сцені, а за лаштунками – ігрові приставки з безконтактними сенсорними ігровими котроллерами, які стояли в ігрових кімнатах. Ну, знаєте, такі, де можна імітувати гру в бокс, боулінг, забивати м’яч і так далі. У моїх дітей подібного не було – колись я прочитав, що це не дуже корисно. Насправді класна штука! А ще намагався жонглювати ногами у лежачому положенні. Ліг на спеціальне крісло – і потім два дні спина боліла. Зате дівчинка, яка показувала цей номер, робила все весело і з усмішкою на обличчі», – сказав член журі.

Більше читайте в інтерв’ю суддів «Україна має талант Діти-2» в новому номері журналу «Теленеделя»!