Маленька гімнастка стала суддею замість Дзідзьо

Україна має талант Діти

На другому кастингу «Україна має талант Діти-2» суддівське крісло Дзідзьо зайняла маленька гімнастка Аріна Романюк. Спочатку учасниця запитала у суддів дозволу натиснути на червону кнопку. Але, як тільки дівчинка підійшла до суддівського столу, Слава Фролова запропонувала їй зайняти місце Дзідзьо, а самого члена журі – відправитися на сцену.

DN8B5714 копия

Читайте також: За що Дзідзьо назвав учасників інопланетянами?

«У нас просто так кнопочку натискати не можна. Сідай сюди, а ти, Дзідзьо, йди на сцену», – сказала Слава Фролова.

Суддя був не проти, і зважився виконати номер учасниці – показати трюки на полотнах. Після кумедних спроб Дзіздьо виконати хоч що-небудь схоже на повітряну гімнастику, він отримав три червоних кнопки і коментарі від новоспеченого члена журі. Дівчинка запитала, чому ж він все-таки не виліз на полотна.

DN8B5769 копия

«А що хіба не було повітряно? І це та причина, що ви натиснули червону кнопку? Ось ця лінія була намальована моїм куприком. Так що не потрібно ля-ля», – насмішкувато відповів Дзідзьо.

Знову помінявшись місцями з суддею, на сцену вийшла Аріна. І показала майстер-клас не тільки йому, але і всім присутнім у залі.

DN8B5807 копия

Небезпечні трюки, перевороти на величезній висоті і дивовижна розтяжка підкорили суддівську трійку, і гімнастка почула одностайне «так».

Дивіться виступ Аріни Романюк на другому кастингу «Україна має талант Діти-2» прямо зараз!