Міні-копія Олі Полякової не пройшла далі через свого кумира?

Україна має талант Діти

Маленька Софія – прихильниця творчості української епатажної співачки Олі Полякової. Вона настільки любить її пісні, що навіть вирішила виступити на п’ятому кастингу «Україна має талант Діти-2» в образі свого кумира. Міні-Оля Полякова підкорила харизмою і артистичністю, але чому вона не пройшла далі?

Знімок-04-04 11

Читайте також: Юна учасниця довела свій талант безжалісному батьку

Софія вірила, що отримає три «так» на кастингу «Україна має талант Діти-2», адже у неї був особливий талісман – хустка самої Олі Полякової! Одного разу дівчинка разом з батьками відвідала її концерт. Співачка відразу ж помітила яскравий кокошник Софії та подарувала їй свій хустку. Але, вона не принесла удачу учасниці, а все тому, що Олі на сцені було більше, ніж Соні.

«Ти прекрасна талановита дівчинка, у якої є танцювальна пластика, і, напевно, яка вміє співати.. Але я цього не почув, бо співала Оля Полякова. І так у вухах дзвенить. Круто було б, якби ти сама співала. Танцюєш ти дуже непогано. Над цим можна попрацювати», – прокоментував Ігор Кондратюк.

DN8B5405 копия

ГОЛОСУВАННЯ: Хто був найкращим на п’ятому кастингу?

Славі Фроловій не припав до душі репертуар, під який виступала учасниця. Адже у Олі Полякової не зовсім дитячі пісеньки.

«Що відбувається у батьківських головах? Ти дуже артистична дівчинка і у тебе гарний костюм. У мами – золоті руки. Але єдине, з чим не вгадали сьогодні – це репертуар. Всій команді батьківській наш педагогічний привіт», – не змогла стримати емоції Слава Фролова.

Дзідзьо сказав учасниці «так», у надії, що вона прийде наступного року. Адже її яскравий номер надовго запам’ятається усім глядачам!

Дивіться виступ Софії Нецелі на п’ятому кастингу на «Україна має талант Діти-2» вже зараз!