Перші три червоні кнопки сезону! Чим обурила учасниця?

Україна має талант Діти

15-річна Яна Пруська приїхала на п’ятий кастинг «Україна має талант Діти-2», аби станцювати. Дівчинка була впевнена в собі та сподівалася на три «так» від суддів. Але натомість вони натиснули три червоні кнопки, адже навіть не могли далі дивитися виступ учасниці. Що ж так сильно не сподобалося членам журі?

Знімок екрана 2017-04-04 16

Читайте також: Міні-копія Олі Полякової не пройшла далі через свого кумира?

Першою натиснула на червону кнопку Слава Фролова. Суддя не бачила і половини номера, однак їй було ясно – Яна Пруська слабша за інших танцюристів на проекті.
Це відразу зрозумів й Ігор Кондратюк. Він був вражений простими рухам, які виконувала Яна, і заявив, що так може кожен.

«Ти повинна була перед приходом сюди подивитися випуски «Україна має талант Діти» і побачити рівень, який нас задовольняє. Те, що ти станцювала – це дуже просто. Це може зробити будь-хто, навіть людина, у якої немає слуху», – сказав Ігор Кондратюк.

Знімок екрана -04-04 16

Члени журі не лестили Яні, щоб мотивувати дівчинку старанніше працювати над собою. На жаль, її танець дійсно був надто простим і навіть схожим на шкільне заняття з аеробіки.

«Яна, ти занадто доросла для такої складності», – додав Дзідзьо.

Зі сльозами на очах дівчинка пішла зі сцени. Але судді сподіваються, що їх критика не зламає дівчинку, а навпаки – стане стимулом для її розвитку.

Дивіться виступ Яни пруський на п’ятому на кастингу «Україна має талант Діти-2» вже зараз!