Найбільш непередбачуваний номер «Україна має талант Діти-2». Що показала учасниця?

Україна має талант Діти

4-річна Настя Байда – дуже весела дівчинка. Вона не може встояти на місці, тому, що покаже дівчинка на кастингу «Україна має талант Діти-2» не знали навіть її батьки. Закінчення номера стало несподіваним для всіх!

Знімок 2017-04-06 13

Читайте також: Заради обдарованого цимбаліста судді готові на благодійний виступ

Маленьку Настю вивів на сцену ведучий Дмитро Танкович. Дівчинка заявила, що повідає казку «Гуси-лебеді». Маленька учасниця добре справлялася з довгою розповіддю, дуже артистично цитувала героїв і просто зачарувала всіх присутніх у залі.

Судді вже почали оголошувати свої вердикти та хвалили Настю. Ігор Кондратюк запевнив, що у майбутньому малятко буде на місці Слави Фролової. Вона, в свою чергу, теж схвально відгукнулася про виступ Насті.

2017-04-06 13

«Як же я люблю казки і казкарок! Це так рідко на сьогоднішній день. Ти молодець! Всі дітки розповідають вірші, а ти такі довгі казки», – прокоментувала Слава Фролова.

Не встиг Дзідзьо сказати своє «так» дівчинці, як вона раптово для всіх і напевно для самої себе, почала співати пісеньку з мультфільму «Бременські музиканти».

Такий непередбачуваний хід змусив реготати усіх. А Слава Фролова навіть встала з крісла та танцювала біля суддівського столу, наспівуючи пісню учасниці.

Дивіться виступ Насті Байди на п’ятому кастингу «Україна має талант Діти-2» вже зараз!